II Wyścig Przełajowy nad Jeziorem Linie Duże


9 stycznia 2024 | Aktualności

Zapraszamy wszystkich przełajowców i kolarzy, którzy preferują treningi na zewnątrz przez cały rok do wzięcia udziału w II Wyścigu Przełajowym nad Jeziorem Liny Duże!
Mamy nadzieję, że nie schowacie swoich rowerów przełajowych po Mistrzostwach Polski, bo powtarzamy akcję z zeszłego roku.
Wyścig odbędzie się w niedzielę 21 stycznia 2024 roku przy Ośrodku Wypoczynkowym Liny (między Kargową a Babimostem) na specjalnie przygotowanej, typowo przełajowej trasie.
W wyścigu może wziąć udział każdy – od amatora do profesjonalisty:) gdyż jest to świetna forma spędzania wolnego czasu, okazja do zrobienia sobie świetnego treningu w formie wyścigu oraz polepszenia swoich umiejętności jazdy w terenie.
Niezależnie, czy jesteś, żakiem, młodzikiem, juniorem, mastersem czy amatorem – bierz rower i przyjeżdżaj.
W grę wchodzą zarówno rowery przełajowe, jak i MTB (dwie oddzielne kategorie)
Trasa wyścigu będzie wynosiła ok. 3000m i będzie pokonywana przez zawodników 5-cio krotnie. Trasa trochę zmieniona w stosunku do poprzedniego wyścigu, zostanie dopieszczona w dodatkowe smaczki. Gwarantuję przednią zabawę oraz brak nudy – zarówno dla zawodników jak i kibiców.
Zapisy drogą elektroniczną poprzez wsparcie zrzutki, z której to środki zostaną przeznaczone na organizację wyścigu.
Wpłacenie środków na zrzutkę (45zł) oraz przesłanie na maila komarb2005@gmail.com informacji zawierającej: Imię, Nazwisko, rok urodzenia, miejscowość zamieszkania oraz nazwę klubu jest warunkiem zgłoszenia się do startu w wyścigu.
Linki do zrzutki: https://zrzutka.pl/jhzv3g


Pierwsze 11 zgłoszeń mają zagwarantowane rozstawienie w pierwszej oraz drugiej linii startowej. Im szybciej się zapiszesz tym lepsze rozstawienie na starcie sobie zapewnisz
Pozostałe osoby zgłoszone na wyścig będą rozstawiane w dalszych rzędach w losowej kolejności.
Zapisy drogą elektroniczną do 19 stycznia 2024. Na miejscu wyścigu będzie istniała możliwość zapisania się na wyścig, jednak w takim przypadku liczba miejsc dla osób zapisujących się w dniu wydarzenia będzie ograniczona do 5
Więcej informacji dotyczących imprezy będzie się pojawiało w dyskusji do tego wydarzenia na bieżąco, więc zachęcam do śledzenia.

https://www.facebook.com/events/355858193755908