Pożegnanie kargowskich maturzystów w wolsztyńskich szkołach ponadpodstawowych


19 maja 2026 | Aktualności

Uroczyste zakończenie klas maturalnych w wolsztyńskich szkołach ponadpodstawowych było wyjątkowym momentem podsumowania kilku lat nauki oraz symbolicznym wejściem absolwentów w kolejny etap życia.

Wśród absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie najwyższe wyniki wśród uczniów z Gminy Kargowa osiągnęły:

  • Marta Grześkowiak
  • Malwina Semkło
  • Nikola Sakowicz

Natomiast w Zespole Szkół Zawodowych najwyższą średnią ocen w szkole uzyskał:

  • Wojciech Rulkowski

Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom!