Pokochaj siebie, zawsze jest czas na zmianę


14 marca 2023 | Aktualności

W naszej Kargowskiej „Mediatece” w miniony weekend wrzało od kobiecej energii. Zapowiadane warsztaty zainicjowane przez Tu Babki, pt. „Pokochaj siebie, zawsze jest czas na zmianę”, które zostały sfinansowane z budżetu obywatelskiego Gminy Kargowa, miały swój debiut i przyciągnęły spore grono kobiet z Gminy Kargowa. Sobota upłynęła w atmosferze spokoju, relaksu i wyciszenia, w towarzystwie psycholożki, trenerki dialogu motywacyjnego oraz trenerki jogi. Panie mogły poczuć się zaopiekowane, wysłuchane i uświadomione, że zmiana jest stałym elementem naszego życia i mamy do tego prawo. W trakcie warsztatów panie miały okazję nauczyć się wyciszającego oddechu, pobyć ze sobą w medytacji oraz poczuć swoje ciało w tańcu intuicyjnym. Na zakończenie dnia uczestniczki otuliły dźwięki wibrujących mis i gongów.
Niedziela była totalną kontrą do soboty. Spotkanie warsztatowe rozpoczęło się w innej energii. Zajęcia były prowadzone przez profesjonalną kosmetolog i wizażystkę. Uczestniczki poznały tajniki prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy, nauczyły się automasażu oraz metod eliminowania napięć w ciele poprzez właściwy ucisk punktów twarzy. W dalszym etapie warsztatów Panie oddały się w ręce wizażystki, która poddała każdą z uczestniczkę analizie kolorystycznej do danego typu urody. Panie nauczyły się jakie kosmetyki dobrać do konkretnego typu urody i skóry, a następnie przeniosły się w kolorową strefę make-upu, wychodząc z umiejętnością wykonania pięknego makijażu dla siebie.
Dla wielu uczestniczek zaoferowany program warsztatów był nowym i ciekawym doświadczeniem. Tematy zaproponowane przez Tu babki okazały się niezwykle potrzebne i zaowocowały wspaniałym odbiorem przez uczestniczki. Charakter spotkania był pełen emocji, dobrej energii oraz empatii.
Kobiety w naszej okolicy bardzo potrzebują takich działań to już wiemy na pewno!!!
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację warsztatów, a w szczególności Pani Eli i Pani Gosi z Tu Babki za wspaniałą inicjatywę i organizację warsztatów.