Pokochaj siebie, zawsze jest czas na zmianę


24 lutego 2023 | Aktualności

Drogie Panie zamieszkujące gminę Kargowa,

z okazji zbliżającego się święta kobiet z inicjatywy TuBabki realizowane będzie zadanie w ramach  budżetu obywatelskiego Gminy Kargowa.  Gorąco zapraszamy  do wyjścia ze swojego zacisza domowego oraz do wzięcia udziału w warsztatach rozwojowych dla kobiet,  pt. „Pokochaj siebie, zawsze jest czas na zmianę”.

Projekt skierowanych jest do kobiet, w przedziale wiekowym pomiędzy 25 a 55 rokiem życia, które czują potrzebę zrobienia czegoś dla siebie.

Spotkania odbędą się w kargowskiej  „Mediatece”, przy ul. Słodowa 2.

Program warsztatów został podzielony na dwa dni. Tematyka jest bardzo bogata. W sobotę zaplanowana jest uczta dla ducha, natomiast w niedzielę przewidziana jest przyjemność dla ciała. Jeżeli liczba chętnych Pań będzie przekraczała przewidywaną liczbę uczestniczek, Panie zostaną podzielone na dwie grupy i skorzystają tylko z jednego dnia warsztatów, jeżeli chętnych Pań będzie niewiele skorzystają one z dwóch dni warsztatów.

Zajęcia są bezpłatne, realizowane ze środków finansowych w ramach budżetu obywatelskiego  gminy Kargowa. Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o uczestnictwie w projekcie decyduje kolejność nadesłanych ankiet. Ankietę należy wypełnić do 5 marca 2023 r.

Załącznik – klauzula informacyjna RODO.