Łączy nas krew, która ratuje życie


4 marca 2024 | Aktualności

W dniu 21 lutego 2024 roku w Kargowej, zgodnie z harmonogramem honorowi krwiodawcy mogli oddać krew. Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich honorowych krwiodawców. Zgłosiło się 10 chętnych osób, a krew mogło oddać 9 osób. Pobrano 4 l i 50 ml ml krwi pełnej. Cieszy nas fakt, że w tego typu akcjach nasi mieszkańcy nigdy nie zawodzą, świadomi jak bardzo potrzebna jest każda kropla krwi. Dziękujemy w imieniu potrzebujących i zachęcamy Państwa do dalszej pomocy innym.

Dziękujemy również personelowi z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry za sprawne i fachowe wykonanie poboru krwi oraz niezawodne, cykliczne odwiedzanie naszej gminy.

Każdy honorowy dawca i każda kropla podarowanej bezinteresownie krwi są na wagę złota. Dziękujemy wszystkim i serdecznie zapraszamy na kolejny termin poboru krwi.

BO TĘTNI W NAS DOBRO